Vyhľadávanie


Kontakt

DJ MILAN NAGY - KOSICE - CELY VYCHOD - CELA SR
Kosice

0915872208


djmilano.nagy@gmail.com

E-mail: djmilano.nagy@gmail.com

REFERENCIE

SVADBY ZNAMYCH LUDI ZO SHOWBIZNISU - SVADBA JULO VIRSIK (ZAMOK SALA)

OD R.1980 ODOHRATYCH PROFESIONALNE DOTERAZ UZ OKOLO 1000 SPOLOCENSKYCH AKCII (SVADBY,PLESY,STUZKOVE,50-tky,FIREMNE AKCIE)

DISKOTEKY-KLUBY A MIESTA KDE SOM POSOBIL A HRAL OD R.1983 AZ DOTERAZ:

VYSOKOSKOLSKE KLUBY- T-cko,V-cko,M-ko,F-ko,DOM UMENIA(BUZNA-plesy,stuzkove,imatrikulacie,disco party a ine)JUMBO,LAGUNA,DISCO LA BAMBA,HACIENDA,ISKRA,DISCO CLUB PLAVAREN,BOBA BAR,ARZENAL HANISKA,ENERGY DISCO CANA,VIZVARIA,TWISTER (MOLDAVA),ALFA PRESOV,DISKO CLUB HVIEZDA PRESOV,DISCO CLUB AUPARK (BRATISLAVA),KOTOLNA (SPISKA NOVA VES),ROCK FM RADIO DISCO PARTY(snura PO CELOM SLOVENSKU,KIKSIADY( radia KIKS),DISCO CLUB (POPRAD),DISCO MEGADANCE (OLOMOUC),DISCO CLUB (MISKOLC,ENCS),DISCO CLUB (MICHALOVCE,HUMENNE,BARDEJOV)....

OCENENIA a USPECHY  !!!

MAJSTER SLOVENSKA V MIXOVANI DJ-jov 

PRODUCENT A MANAGER HUDOBNYCH SKUPIN D-NIGHT A FUNMASTER.

SPOLU - AUTOR 4 ALBUMOV ,SINGLOV A REMIXOV SKUPINY D-NIGHT,SPOLU - AUTOR  ALBUMU A SINGLOV SKUPINY FUNMASTER

 
  NIEKOLKO RAD PRI VYBERE DJ-JA ZIVOTNEJ UDALOSTI AKO JE SVADBA!!!

 Aby ste s radosťou spomínali na túto udalosť, je dôležité aj rozhodnutie týkajúce sa zabezpečenia hudobnej produkcie na vašu svadbu.
   Výber hudby na vašu svadobnú hostinu by mal byť prispôsobený zloženiu svadobných hostí a veľkosti miesta svadobnej hostiny. Môžete sa rozhodnúť  pre Dj-a alebo  prípadne cimbalovku s DJ.jom.

   Dobrý Dj má v repertoári tisícky pesničiek a desiatky žánrov, na ktoré sa môžete počas svadobnej hostiny zabávať. Mal by mať dobré komunikačné schopnosti, aby mohol v prípade potreby zastúpiť aj úlohu konferenciéra. V žiadnom prípade by to nemal byť "púšťač", ktorý si chce privyrobiť. Mal by to byť niekto, kto má s takouto prácou skúsenosti a dokáže vašich hostí dobre zabaviť bez rozdielu na ich veku a vkuse. V prípade špeciálnych požiadaviek sa treba s Dj-om dopredu dohodnúť o možnosti realizácie.

   Ak Vás čaká výber Dj na svadbu, nenechajte to na náhodu a neriaďte sa iba cenou, pretože ako sa hovorí - "Za málo peňazí, málo muziky." Na svadobnú hostinu vynaložíte nemalé finančné prostriedky a veľa svojho úsila na to, aby sa vaša svadba čo najviac približovala vašim predstavám. Popri tomto všetkom sú rozdiely medzi cenami za hudobnú produkciu väčšinou zanedbatelné a bola by to veľká škoda aby vaša svadba kvôli 30-50 euram  nedopadla podľa vášho očakávania. Najdôležitejšie je aby vaša svadba ostala v pamätiach zúčastnených, ako jedna z najkrajších spomienok a aby ste mohli skonštatovať, že to naozaj stálo za tú vynaloženú námahu pri príprave svadby.